запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.vn.ua - Карта Вінниці"

Бойлер непрямого нагріву

Як вибрати водонагрівач
Приватні домовласники стикаються із проблемою нагрівання води, адже, як правило, приватний сектор не підключається до централізованої міської системи водопроводу. І щоб забезпечити домочадців гарячою водою необхідно самостійно вирішувати завдання. Ідеальним варіантом для багатьох буде придбання та монтаж бойлера непрямого нагріву href="https://bt.rozetka.com.ua/boylery-kosvennogo-nagreva/c3684590/" . Досить широкий вибір моделей та брендів представлений в електронному каталозі онлайн магазину Rozetka. Можна вибрати відповідну модель для приватного будинку в залежності від технічних характеристик, особливостей керування.

Особливості вибору

Перший нюанс, з яким важливо визначитися заздалегідь, для правильного вибору моделі БКН, це його потужність та об'єм. Від цих параметрів залежить економічна сторона використання бойлера. Здійснювати розрахунки слід, виходячи з кількості осіб, які проживають у будинку, добової витрати (у літрах) гарячої води, потужності котла.

Другим параметром вибору є конфігурація бойлера. Сучасні виробники намагаються догодити кожному споживачеві, а тому випускаються БКН різних типів:
  • настінні;
  • підлогові;
  • горизонтальні;
  • вертикальні.
Перші – значно заощаджують корисну площу приміщення. Випускаються такі бойлери різних об'ємів, в межах від 80 до 200 л, не більше, оскільки вони виробляють навантаження на стіну, до якої монтуються.

Другі БКН – чудовий варіант для дачного будинку. Є моделі з об'ємом на 300 л, а цього більш ніж достатньо для великого сімейства з маленькими дітьми.

Горизонтальні бойлери переважно застосовуються в промислових цілях, а тому випускаються з величезним обсягом. Тут важливо знати, що для монтажу горизонтального водонагрівача необхідно відвести окреме приміщення.

І вертикальні БКН мають найбільший попит серед споживачів, оскільки зручні в монтажі, економні в плані корисної площі кімнати. Щоправда, вони обмежені у своїх типорозмірах.

Різновиди за матеріалом

Остання важлива характеристика, що впливає на вибір водонагрівача - матеріал виготовлення бака. Багато виробників використовують для цього склокерамічне покриття, нержавіючу сталь, емальований захисний шар. Кожен з них має свої переваги і ціну.

Наприклад, сталеві баки дорогі, зате у них найдовший гарантійний термін служби. Склокераміка є оптимальним варіантом у співвідношенні ціни та якості. Це надійні конструкції з достатнім терміном служби для побутового використання. Емальовані баки – бюджетний варіант, оскільки вони доступні за своєю вартістю, але термін їхньої безперебійної служби не перевищує п'яти років.