При виборі фітнес браслета в першу чергу необхідно поставити запитання, чого саме ви від нього чекаєте. Найчастіше купують фітнес браслети активніші люди, які звикли стежити за своєю активністю протягом дня, і такий гаджет у такій справі незамінний помічник. Також можна відстежувати і контролювати свої біоритми. Безумовно з таким придбанням вести здоровий спосіб життя набагато простіше та комфортніше. Також є можливість отримувати повідомлення від смартфона. На вигляд це той же смарт годинник, відмінність у розмірі і діагоналі дисплея.
Магазини електроніки пропонують для вибору покупцям великий асортимент так званих фінес-трекерів, залежно від виробника, вартості, кількості функцій та інше. На щастя для бюджетних покупців можна вибрати відмінний гаджет із набором стандартних функцій за дуже прийнятною ціною. Дорогий фітнес-трекер може відрізнятись деталями та софтом, не поступаючись спортивним годинникам.
Основні функції фітнес браслетів:
- вимірювання кроків та пульсу
- підрахунок калорій
- відстеження якості сну
- управління смартфоном на відстані: прийом повідомлень, дзвінків та смс
- індикатор стресу
- синхронізація з іншими гаджетами на Android 4 та iOS;
- компас, набір висоти
- GPS-модуль, мікрофон
Одним із найважливіших показників хорошого фітнес браслета є його автономність, тобто скільки він може пропрацювати без підзарядки. У середньому пристрій тримає тиждень, максимально це може бути місяць, а то й півтора. Слід також звернути увагу на технічні дані пристрою, а також якщо захист від попадання вологи і пилу. Таким чином, фітнес браслет може бути на руці постійно: на тренуванні, пробіжці, душі, на роботі, під час сну.